Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa
Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa van 451 vierkante meter biedt onderdak aan maximaal 12 gasten en ligt in de buurt van de La Tallera, op 5 minuten loopafstand. Dit vakantiehuis biedt aandachtige service en verwelkomt gasten binnen 2 km afstand van het Parque Ecologico San Miguel Acapantzingo.
Het Chapultepec Ecological Park is op 25 minuten wandelen ervandaan gesitueerd. De 1-slaapkamer Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Melchor Ocampo Park, op 2,1 km verderop. De 4-badkamer villa is gelegen binnen een autorit van 10 minuten vanaf het Papalote Museo del Nino en binnen 15 minuten met de auto van uitgaansgelegenheden zoals het Emotion Casino.
Tot de badkamerfaciliteiten van deze accommodatie behoren ook een wasmachine. Een droger en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.
Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa zorgt voor een comfortabel verblijf met een complete keuken volledig uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Gasten kunnen Mexicaanse gerechten proberen in 100% Natural, gelegen op een klein stukje lopen van deze villa.
- Luchthavens
- Mexico City Juarez Internationaal Luchthaven84 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa is $302. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa kunnen eten in 100% Natural restaurant, dat Mexicaanse gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden staat Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa toe?
Bij Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa kunnen gasten zowel met American Express, Visa en Diners Club als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Dit vakantiehuis beschikt over een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar deze villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in deze villa verblijven. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Cuernavaca zijn het Papalote Museo del Nino en het Parque Ecologico San Miguel Acapantzingo, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa liggen. Daarnaast is het Chapultepec Ecological Park (1 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Cozy Family House I Pool & Bar L Cuernavaca Villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.